Detoxing Link: چیست و چرا باید از آن مراقبت کرد؟

نمایه Backlink شما — تعداد کل پیوندها به وب سایت شما به احتمال زیاد با پیوندهایی با کیفیت پایین پر شده است. با تشکر از ربات ها و ابزارهای ارسال مجدد خودکار ، طیف گسترده ای از وبلاگ های کوچک ، با رده پایین و با کیفیت پایین به احتمال زیاد یکی از دو کار را انجام می دهند:

Backlink

  اگرچه می خواهید پیوندهایی برای ایجاد سئو خوب و نمایه Backlink با کیفیت بالا به وب سایت شما نشان دهند ، شما نمی خواهید که این سایتها از سایتهایی باشند که از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو در رده پایین قرار دارند چرا؟ از آنجا که آن “آب پیوندی” بد به سایت شما جاری می شود ، باعث می شود گوگل شما را نیز از نظر کیفیت پایین ببیند.

  برای درک بهتر این موضوع ، آدام تامپسون ، مدیر استراتژی های دیجیتال برای دیجیتال ۱۰ برابر توضیح می دهد:

  دیجیتال

  “آب پیوند ، اقتدار پیوند ، و اقتدار Backlink همه کلمات مختلفی هستند که به معنای اساساً یکسان هستند. گوگل از پیوندها برای کمک به تصمیم گیری در رتبه بندی صفحات در نتایج جستجوی گوگل استفاده می کند. ” وی ادامه می دهد ، “اگر صفحه A به صفحه B پیوند دارد ، سپس آب” را از صفحه A به صفحه B پیوند دهید “و به طور کلی به صفحه B کمک می کند تا در گوگل بالاتر شود. هرچه تعداد صفحات بیشتر (و صفحات با کیفیت بالاتر) به صفحه B پیوند دارند ، صفحه آب B بیشتر پیوند بیشتری دارد و تمایل به رتبه آن در گوگل بیشتر است. “

  هنگامی که این اتفاق می افتد ، شهرت آنلاین شما می تواند مورد تأثیر قرار بگیرد ، و همچنین Google نمی تواند سایت شما را برای شیوه های سئو سئو Black مجازات کند. وقتی در محوطه جریمه گوگل قرار گرفتید ، بیرون رفتن سخت است.

  خوشبختانه ، می توانید نمایه Backlink خود را با سم زدایی پیوند پاک کنید. اگرچه به احتمال زیاد نمی توانید هر پیوند را حذف کنید ، می توانید آن را تازه کنید تا از مجازات جلوگیری کنید و تمرکز خود را روی ساختن یک پروفایل Backlink سالم تر کنید. در اینجا آنچه شما باید بدانید برای نشان دادن سم زدایی پیوند مورد نیاز به وب سایت شما است.

  خودتان این کار را انجام دهید

  هر کس می تواند یک سم زدایی پیوند را انجام دهد ، با شروع یک تجزیه و تحلیل Backlink وب سایت شما. یک ابزار رایگان عالی برای این MOZ Open Site Explorer است. به سادگی آدرس وب خود را تایپ کنید و نمایه پیوندی را که پیدا می کنید ارزیابی کنید. اگر سایت شما به این ترتیب تنظیم شده است ، علاوه بر سازماندهی با استفاده از حقوق لینک ، انجام پیگیری ، عدم پیگیری و موارد دیگر می توانید به پیوندها از طریق دامنه فرعی و دامنه اصلی خود مراجعه کنید.

  ابزار عالی دیگر MonitorBacklinks.com است – اگر در یک آزمایش رایگان ثبت نام کنید ، به گزارش خود دسترسی کامل خواهید یافت.

  با لیست وب سایت های شما ، روند حذف آغاز می شود. مراحلی که شما باید بردارید در اینجا آمده است:

  مرحله ۱

  یکی از مهمترین عوامل در فرآیند پیوند سم زدایی ، اقتدار دامنه است که در گزارش MOZ همه راه های راست به راست ذکر شده است. اقتدار دامنه عددی است که پیش بینی می کند وب سایت چگونه در موتورهای جستجو رتبه بندی می کند و این یک معیار عالی برای از بین بردن لینک های برگشتی است.

  لیستی از وب سایتهایی را که پایین تر از ۳۰ DA است شروع کنید (رتبه ای که بیشتر بازاریابان با آن موافق هستند حداقل وب سایتهای با ارزش متوسط ​​و متوسط ​​نیست).

  مرحله ۲

  همچنین پیوندهایی را به لیست خود اضافه کنید که در رده های زیر قرار می گیرند:

    

  • استفاده از متن لنگر بیش از حد بهینه شده ، بر خلاف نام کسب و کار یا URL وب سایت شما. متن لنگر بیش از حد بهینه سازی شده ممکن است چیزی شبیه به: “فروشگاه های تعمیر رایانه در سان آنتونیو ، تگزاس” بر خلاف “ComputerRepairTexas.com” باشد. هرزنامه ها از سابق استفاده می کنند و Google از آن بسیار آگاه است.
    
  • استفاده از محتوای پراکنده یا پر از پیوندهای هرزنامه دیگر. اکثر وب سایتهای ساخته شده برای ایجاد لینک کاملاً واضح هستند: آنها با پیوندها ، تبلیغات و متنهایی که به سادگی از یک وب سایت به وب سایت هایشان کپی شده اند ، خرد شده اند.
  •  

  • از پیوندهای خارج از کشور که برای برند شما معنی ندارد. اگر در ورمونت صاحب مشاغل هستید و پیوندهایی به سایت شما از اوکراین دارید ، آنها احتمالاً اسپم هستند.
  • اسپم

  مرحله ۳

  از طریق فهرست ، سایت به سایت خود بروید و شروع به جمع آوری اطلاعات مخاطب برای هر صفحه کنید. به صورت دستی به هر وب سایت دسترسی پیدا کنید و از آنها بخواهید در صورت انتشار مجدد ، لینک یا مقاله شما را حذف کنند. برای یافتن اطلاعات تماس ، صفحه مخاطب ، برگه “درباره” صفحه فیس بوک یا حتی صفحه مطبوعات آنها را که اغلب دارای اطلاعات تماس است ، بررسی کنید. اگر تا به حال پاسخی نداده اید ۵ تا ۷ روز منتظر پاسخ باشید و پیگیری آن را انجام دهید.

  مرحله ۴

  اگر تعداد زیادی پیوند بد وجود دارد که به یک یا چند صفحه خاص اشاره می کنند ، حذف صفحه را به طور کلی ، انتشار مجدد و تازه شروع کنید. اگر صاحبان وب سایت پاسخگو نباشند ، که در بسیاری از موارد آنها خواهند بود ، این مسئله بدون همکاری آنها از مشکل مراقبت می کند.

  وقتی این کار را کردید ، حتماً ۴۰۴ صفحه را تهیه کنید:

  به طور کلی ، اگر حذف کنیدصفحه ای که به آن پیوند داده شده است (مانند یک موضوع انجمن spammy) و مطمئن شوید که کد پاسخ ۴۰۴/۴۱۰ HTTP را برمی گرداند ، ما پیوندهای آن صفحات را نادیده می گیریم ،

  جان مولر را از گوگل توضیح می دهد.

  توجه داشته باشید که انجام ۴۰۴/۴۱۰ در این صفحات گزینه ای بسیار بهتر از غیرفعال کردن آنها است که می تواند برای سایت شما مضر باشد. گوگل بسیار توصیه می کند که این کار را نکنید ، مگر اینکه کاملاً مجبور شوید. توصیه می شود اگر این تنها گزینه شما باشد با یک متخصص کار کنید.

  حرکت به جلو

  اکنون که با یک نمایه بک گراند تازه کار می کنید ، می توانید بر روی ساختن Backlink با کیفیت بالا تمرکز کنید تا وب سایت خود را با استفاده از موتورهای جستجو به خوبی نگه دارید. در اینجا چند روش برتر برای انجام این کار آورده شده است:

    

  • از HARO برای دریافت نقل قول های متخصص در وب سایت های با کیفیت استفاده کنید. روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان برای سایتهای مشهور مانند Forbes و MSN به همراه مارک ها و سایت های کوچکتر اما هنوز هم شناخته شده از این ابزار برای پیدا کردن قیمت های تخصصی برای مقالات استفاده می کنند. در بیشتر موارد ، پیوندی به وب سایت خود وارد می کنید ، که طبیعی است و در مشخصات Backlink شما بسیار عالی به نظر می رسد. (راهنمای اطلاعات HubSpot برای استفاده از HARO برای اطلاعات بیشتر را بررسی کنید.)
  • قیمت

    

  • وب سایت خود را با سایر وبلاگ ها و وب سایت های با کیفیت بالا تبلیغ کنید ، خواه برای آنها پست مهمان بنویسید یا خواهان فریاد زدن باشید.

    

  • اگر می روید و به یک نقطه عطف شرکت ضربه می زنید ، به روزنامه های محلی مراجعه کنید. آنها ممکن است بخواهند داستانی را در مورد تجارت شما انجام دهند ، که احتمالاً به پیوندی از سایت خبری آنها منتهی می شود.

     

   • در صورتی که هنوز در آنجا نباشد ، به وب سایت خود در تمام پروفایل های شرکت اضافه کنید.

   سم زدایی پیوند یک روند خسته کننده و دستی است. پس از پایان کار ، می توانید با یک صفح clean تمیز به جلو بروید. از بهترین روشها برای ایجاد لینک با کیفیت بالا استفاده کنید و یک بار در هر ماه یک بار آنالیز Backlink انجام دهید تا در بالای هر مسئله احتمالی که منجر به مجازات Google شود ، در صدر باشید.

  بستن منو