بررسی محتوای اطلاعاتی مخارج سرمایه ای در شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)
چکیده :
افشا حسابداری در مورد سود و ارزش دفتری اطلاعاتی را در اختیار استفاده کنندگان صورتهای مالی قرار می دهد . سرمایه گذاری در دارائیهای ثابت با هدف تولید سود در دوره های آتی انجام می شود. در یک بازار کارا ، ارزش حال تغییراتی که در سود پیش بینی شده از چنین سرمایه گذاری هایی ایجاد می شود در تغییرات در قیمت اوراق بهادار در دوره ای که این مخارج توسط شرکت انجام می شود دیده می شود . مخارج سرمایه ای برای موفقیت شرکتها با ارزش و مهم می باشد . زیرا وسعت و میزان این مخارج بیانگر آینده و وضعیت شرکت می باشد و تصمیماتی که در مورد این سرمایه گذاری ها اتخاذ می شود بیانگر موقعیت و وضعیت شرکتها می باشد ، چرا که اگر یک شرکت به اندازه کافی در طرحهای جدید سرمایه گذاری نکند در مرز ورشکستگی قرار خواهد گرفت. این تصمیمات عبارت هستند از اختصاص منابع مالی شرکت به پروژه های مخصوص چون تحصیل ، نگهداری و یا کنار گذاری یک دارائی سرمایه ای که برای شرکت حیاتی می باشد جهت دستیابی به اهداف کلی شرکت. از آنجا که مدلهای حسابداری و مالی پیش بینی می کند که سرمایه گذاری هایی چون مخارج سرمایه ای اطلاعاتی در باره سودهای آتی فراهم می کند که از طریق سود جاری نمی توان به این اطلاعات دست یافت و با توجه به اهمیت اطلاعاتی که سودهای آتی و میزان فروش برای سرمایه گذاران و مدیران فراهم می کند اهمیت رابطه این متغیرها با مخارج سرمایه ای روشن می شود.
مقدمه :
رشد و شکوفایی اقتصاد هر کشور به سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب بستگی دارد هدایت جریانات پولی و وجوه سرگردان به جانب کارهای تولیدی باعث رشد اقتصادی افزایش تولید ناخالصی ملی ، ایجاد اشتغال ، افزایش درآمد سرانه و نهایت رفاه عمومی خواهد شد . سرمایه گذاری عبارتند از تخصیص منابع پولی به دارایی واقعی یا مالی مشمول بازده مناسب با ریسک مورد انتظار .
تعداد صفحه :158
قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***


دیدگاهتان را بنویسید